HotelWin

Bližší informace


Charakteristika

HotelWin je šikovný program, který zrychluje a ulehčuje Vaši práci spojenou s provozováním ubytovacího zařízení. Nespočtem jedinečných funkcí zajišťuje snadný a přehledný provoz Vašeho podnikání.

Pro koho je určen?

Díky rozmanitosti uživatelského nastavení a enormní kapacity dat u verze HotelWinu nad 25 pokojů, je HotelWin vhodný pro všechny. Ať už spravujete hotel, motel, penzion, ubytovnu nebo hostel.

Proč je jedinečný?

Znatelně zrychluje provoz recepce, protože zabezpečuje všechny činnosti a služby s ním spojené a v maximální možné míře je zjednodušuje. Přitom náš hotelový program neobsahuje nadbytečné funkce, které obvykle navyšují cenu programu.

S čím a jak HotelWin pomůže?


Od začátku až do konce máte přehled o jednotlivých klientech

HotelWin má účet hosta (nikoli jen pokoj), takže pokud host využívá i jiné než ubytovací služby, účtujete je už rovnou na jeho kartu. Při jeho odchodu jen jedním kliknutím zadáte tisk faktury.

Snadno vyplníte kartu hosta, který se k Vám vrací

Obsáhlá databáze, která archivuje informace o hostech od začátku instalace hotelového programu umožňuje kdykoliv znovu použít už v minulosti vyplněnou kartu hosta. Nezdržujete se dohledáváním a ani neoptěžujete zákazníka při novém vyplňování informací o něm.

Hotelwin pracuje rychle a bez čekání

Díky důmyslnému softwarovému řešení jsme dosáhli rychlého načítání dat i z tak obsáhlé databáze, jakou Vám HotelWin umožňuje.

Uleví Vám od povinností a starostí

HotelWin již obsahuje rozšíření pro EET, zabezpečuje veškerou potřebnou dokumentaci i fakturaci. Pokud se navíc trápíte s daňovým přiznáním, pomůže Vám rozšíření programu HotelWinu o učetní program AdmWin. Společné propojení zajistí Vaše pohodové podnikání.

Přehledný kalendář pro správu pokojů

Všechny informace najdete v jednom okně. Jedním pohledem zjistíte, kolik volných pokojů máte a také, které jsou rezervované a kdy budou volné.

Snadné intuitivní ovládání

Náš hotelový program je velmi snadný a rychle se v něm naučí pracovat i začátečník. Pro ty, co by i přesto chtěli pomoct, je tu klientský servis, kde Vám rádi poradíme.

Objednejte si plnou verzi online


Líbí se Vám nápad s jedním chytrým řešením? Objednejte si přes online formulář HotelWin a získejte kontrolu nad svým podnikáním!

Fakturační údaje


Produkt

Obchodní podmínky si můžete přečíst zde.

Pokud vydíte tento text, ponechte následující dvě pole beze změny. Jedná se o bezpečnostní kontrolu.

Máte dotaz?


Neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni odpovědět telefonicky i emailem.

+420 603 959 327


Vladimír Jehlička
Prušánecká 16, 628 00 Brno

IČ: 121 64 551


Nebo se jednoduše zeptejte.

Pokud vydíte tento text, ponechte následující dvě pole beze změny. Jedná se o bezpečnostní kontrolu.